Hakkımızda

     ERAYSOFT Bilişim Teknolojileri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. , 2006 yılının başında Bankalar ve Kurumsal firmalar başta olmak üzere tüm sektörlere çeşitli bilişim çözümleri sunmak üzere kurulmuştur.

     ERAYSOFT, müşterilerine en yeni teknolojileri ve en uygun çözümleri sunarak, müşterilerinin verimini, rekabet gücünü arttırak; koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, kaliteli ve eksiksiz hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

     ERAYSOFT, ilkeleri doğrultusunda sunduğu yenilikçi ve kalıcı çözümlerle sektördeki yerini almıştır. Yazılım, donanım ve servis büro uygulamaları konularında uzmanlaşmış kadromuz deneyimlerini ERAYSOFT bünyesinde sizlerle paylaşmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

     Yenilikçi, öncü ve uzman kadrosu ile başta bilişim sektörü olmak üzere; kişi ve kuruluşlara tanımlanan gereksinimler doğrultusunda,kaliteli, maliyet-etkin ve yüksek verimlilikte bilişim çözümleri üretmek, eğitim,danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermektir.

Hedef ürünleri,kuruluşa özgü çözümleri, meslek etiğine uygun müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında sürekli var olmak; yurtdışı pazarında ürün ve hizmetleri ile yer almak; dünyanın önde gelen bilişim kuruluşları ile stratejik iş ortaklıkları geliştirmektir.

Hedeflerimiz

     Tüm projelerimizi başarı odaklı olarak yürütmekteyiz. Başarı ise bizim için yenilikçi, güvenilir, güçlü ve hepsinden öte müşterimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini tam karşılayan bir çözüm demektir. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerdeki yeniliğin temeli ise en güncel teknolojinin sunulmasıdır. Müşterilerimizin mücadelesi her zaman bizlerin de sahiplendiği bir mücadele olmuştur.

Müşterilerimiz bizim için işimizdeki ortağımız gibidir. Bu yüzden bizler ortaklarımızı Bilişim teknolojileri konusunda her zaman desteklemekteyiz.

Bilgi Güvenliği

  ERAYSOFT ve çalışanları olarak, iş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla;

  • Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin ISO 27001:2013 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulması,
  • Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesi,
  • Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak amacıyla teknik ve davranışsal yetkinlikleri geliştirecek eğitimlerin gerçekleştirilmesi,

  • yönünde faaliyetlerimizi, uyguladığımız diğer yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, bilişim sektöründe bilgi güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

    Eraysoft Bilişim, PLUSTEK ve PANINI firmalarının Türkiye distribütörüdür
    Copyrights © 2014 Tüm Hakları Saklıdır